Вторник, 28 Януари 2014 02:00
„Спортни игри за Празника на Разград”посветени на класирането на Националните отбори / мъже и жени/ на Световните първенства

С волейбол за деца -13 и 14 годишни стартираха Спортни игри за 28 януари – денят на Разград. В спортната зала на ОУ „Васил Левски” където се проведе надпреварата в двете възрасти за момчета и момичета се явиха по два отбора.

При момичетата отбора на ОК за ФВФСТ / общински клуб за футбол, волейбол физкултура и спорт/ с капитан Кристина Марчева съставен главно от момичета до 13 години победиха каките от отбора на Училищен спортен клуб „ОУ Васил Левски” град Разград с 2:0 гейма / 25:23; 26:24/ като с това заслужиха купата на кмета за първото място. При момчетата  надпреварата за първото място бе още по оспорвана. Победи пак отбора на ОК за ФВФСТ / съставен от 13 годишни/, който се наложи в тай брег с 2:1 гейма над отбора на УСК съставен от 14 годишни момчета.

Срещите са посветени на класирането на Националните отбори / мъже и жени/ на Световните първенства.