Понеделник, 01 Август 2022 11:24
Милен Стоянов/Стефан Въртигов и Ева Петрова/Дарина Киндова триумфираха с Купата на турнира в Бургас
Снимки: организаторите

С много емоции и изненади завърши четвъртият турнир от Националната верига по плажен волейбол за мъже и жени БУРГАС - 2022. Купата на кмета Димитър Николов стана притежание на дуото Милен Стоянов/Стефан Въртигов при мъжете. При жените трофеят бе вдигнат от двойката на Ева Петрова /Дарина Киндова. Победителите получиха чекове на стойност 1000 лева.

Сребърните медали отидоха при Валентин Братоев и Димитър Механджийски, както при Ивета Станчулова и Емилета Рачева. Бронзовите медали съответно при Лъчезар Стоименов и Александър Попов.

Не липсваха и изненади. Някой от сочените за фаворити като Димитър Калчев и Димитър Димитров при мъжете, както и двойката на Ася Динова/ Славина Колева при жените, отпаднаха още на четвъртфиналите.

0028076925135

Председателят на комисията по плажен волейбол Милко Багдасаров благодари на община Бургас, и на всички състезатели и съдии за отлично проведения турнир и получи уверението, че и занапред турнира в Бургас ще заема своето достойно място в Националната верига на БФВ.