Неделя, 14 Февруари 2016 22:50
„Славия“ и ЦСКА започнаха с победи при момичетата до 15 години

Отборите на „Славия“и ЦСКА  започнаха с победи при подновяването на софийското градско първенство по волейбол за момичета до 15 години, което е част от държавния шампионат на България.

Водачът "Славия" победи като гост "Ахил" с 3:0 (25:20, 26:24, 25:10) в залата на 157 СОУ в столицата. С това представителките на „белите“ продължават без загуба до сега, като оглавяват класирането при момичетата до 15 години с осем победи и актив от 23 точки.

Тимът на ЦСКА победи като домакин "Левски" с 3:0 (25:12, 25:23, 25:12)  в зала „Васил Симов“. След този успех „червените“ записаха седма победа, като с една загуба и 22 точки заемат второ място в подреждането. Въпреки, че отстъпиха на армейките, волейболистките на „сините“ са трети в подреждането с 15 точки.

С успех в този кръг се поздрави и тимът на ЦПВК, който надигра "Звезди 94" с 3:1 (25:18, 25:19, 20:25, 25:19). Представителките на полицейския клуб са четвърти в класирането с 11 точки.