Неделя, 17 Март 2019 09:13
ЦСКА надигра Раковски с 3:2 гейма във втория мач между двата тима от 1/4-финалните плейофи в НВЛ-жени

Волейболистките на ЦСКА победиха като домакини Раковски (Димитровград) с 3:2 (26:24, 22:25, 27:25, 19:25, 15:12) във втория мач между двата тима от ¼-финалите на женското първенство на България, който се игра в столичната зала „Васил Симов“.

Така „червените“ взеха реванш за загубата в първата среща в Димитровград, като резултатът е 1:1 победи. Трети мач ще реши кой от двата тима ще играе на полуфинали . Решителният сблъсък е на 19 март от 17:00 ч. в димитровградската зала „Младост“.

Победителят от двойката ще се изправи срещу Марица (Пловдив) на полуфиналите в НВЛ-жени. Другата полуфинална двойка е Левски – Берое (Стара Загора).