Неделя, 24 Март 2019 09:26
ЦСКА продължава на полуфинали след две победи над Пирин в 1/4-финалите на Суперлигата

Отборите на ЦСКА, Нефтохимик 2010 (Бургас) и Добруджа 07 (Добрич) се класираха за полуфинали в Суперлигата при мъжете. И трите тима спечелихасвоите срещи-реванши като гости, от 1/4-финалите в първенството в съботния ден и с общ резултат 2:0 победи продължават напред в спора за титлата.

Волейболистите на ЦСКА надиграхаПирин с 3:0 (28:26, 25:23, 25:19) в местната зала „Септември“. Припомняме, че първата среща в София завърши със същия резултат за "армейците" 3:0 гейма.

Статистика от мача можете да видите тук.

01759

Шампионите от Нефтохимик се наложиха над Левски София с 3:0 (25:16, 25:17, 27:25) в столичната зала Христо Ботев. В Бургас нефтохимиците спечелиха първия двубой отново с категоричното 3:0 гейма.

Добруджа 07 надигра като гост Монтана 3:0 (27:25, 25:18, 25:20) в местната зала „Младост“. Така след драматичната победа у дома с 3:2 гейма в първата среща, сега добричлии бяха далеч по-категорични и преодоляха съперника без достигане до трети мач.

По-рано отборът на Хебър (Пазарджик) надигра като гост Дунав (Русе) с 3:0 гейма, във втората среща между двата тима и също с общ резултат 2:0 победи се класира а полуфинал в Суперлигата.