Събота, 19 Ноември 2016 22:37
Волейболистите на "Хебър" постигнаха четвърта поредна победа във Висшата лига

Мъжкият отбор на „Хебър“ (Пазарджик) постигна четвърта поредна победа от началото на сезона. В двубой от четвъртия кръг на първенството волейболистите на треньора Атанас Петров се наложиха като гости над Виктория Волей (Пловдив). с 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)

С това представителите на Пазарджик вече са едноличен лидер на върха в класирането на предварителна група А на втората ни група

С 15 точки най-резултатен бе младежкият национал Ивайло Иванов (6 аса, 1 блокада, 62 % в нападение). За Виктория Иван Стоичков се отличи с 10 (1 ас, 1 блокада, 35 % в атака).

В друг мач от кръга Ботев (Ихтиман) се поздрави с домакинска победа, като надигра „Звездец“ (Горна Малина) 3:1 (25:22, 25:23, 19:25, 25:14).  С този успех ихтиманци зарадваха неимоверно своите привърженици, а представителите на Горна Малина записаха първо поражение.

Истинска драма имаше в залата в Ябланица, където домакините от Изгрев изстрадаха победата с 3:2 (25:18, 22:25, 23:25, 25:20, 15:10) пред препълнените трибуни.