България се абонира за големи драми във втория турнир от Лигата на нациите в Словения. След като победихме Италия и загубихме от домакините, дойде ред за триумф над Канада – 3:2 (25:27, 25:22, 21:25, 25:18, 15:11). Мачът беше изпъстрен с хубави и много трудни моменти, двата отбора правеха обрат след обрат. България не изигра най-силния си мач, но показа характера, с който стана световен вицешампион преди по-малко от година. Така нашите вече имат четири победи и три загуби от началото на ВНЛ. Третият турнир ще бъде в Чикаго. В края на двубоя ни срещу Канада бяхме на девето място в класирането.



Всички новини
Тагове:




























